Dois Irmaos Palace Hotel
Overnatningsstedet byder på 17 gæsteværelser, som er indrettet med en minibar, et skrivebord og tv med mange kanaler for et behageligt ophold i Jaiba.
Værelserne er udstyret med udsigt over byen.
Hotellet byder dagligt på en buffet.
På hotellet
General
- Kæledyr ikke tilladt
På værelset
- Minibar
- Gratis toiletartikler
- Fladskærms TV
Vigtig meddelelse
Indtjekning: fra 12:00
Udtjekning: fra 12:00 indtil 13:00
Ofte stillede spørgsmål
- ❓
Er morgenmad inkluderet i prisen i Dois Irmaos Palace Hotel?
Ja, morgenmad med buffet er inkluderet i nogle af priserne. Sørg for at bekræfte disse oplysninger med Dois Irmaos Palace Hotel. - 🕗
Hvad er det seneste, vi kan tjekke ud fra et Dois Irmaos Palace Hotel?
Kunder skal være klar til at tjekke ud fra et Dois Irmaos Palace Hotel ved 13:00. - ❓
Hvad er afbestillingsreglerne i det Dois Irmaos Palace Hotel?
Gratis afbestilling gives til gæsterne på det Dois Irmaos Palace Hotel. For mere information, kontakt hotellets ledelse - ❓
Kan jeg booke et værelse med et arbejdsområde i Dois Irmaos Palace Hotel?
Ja, nogle af værelserne på Dois Irmaos Palace Hotel har arbejdsrum.